Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

III miejsce w Polsce!!!

05 czerwca 2019 r.

Uczennice naszego gimnazjum Aleksandra Grabowska, Julia Konarzewska i Natalia Rochoń reprezentowały województwo pomorskie w etapie Ogólnopolskim Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego w Augustowie. Oprócz testów krajoznawczych, znajomości przepisów ruchu drogowego, testów topograficznych i zasad udzielania pierwszej pomocy, dziewczyny musiały wykazać się wiedzą praktyczną. Dotyczyła ona żeglarstwa, jazdy na rowerze, znajomości esperanto, marszy na orientację, znajomości parków narodowych i krajobrazowych województwa podlaskiego. Oczywiście :) poradziły sobie świetnie i w klasyfikacji końcowej zajęły III miejsce w Polsce. Gratulujemy !!!

Ostatnia modyfikacja: 2019-06-21 10:05:56 (Aneta Neumann)