SZKOLNY KIERMASZ MUNDURKÓW

05 czerwca 2019 r.

Organizujemy szkolny kiermasz mundurków używanych skierowany do uczniów szkoły podstawowej.

Jeśli masz w swojej szafie mundurek w bardzo dobrym stanie, a jest już na Ciebie zbyt mały, to wspaniale, że czytasz tę wiadomość! Jest możliwość odsprzedania takiego mundurka.

Co muszę zrobić?

1. Mundurek wyprać, wyprasować, starannie złożyć.
2. Do wtorku (11.06) zgłosić chęć odsprzedania swojego mundurka, informując osobiście lub wysyłając wiadomość przez e-dziennik do Pani Kingi Jarmulewskiej (sala 118).
3. Przyjść z mundurkiem na hol szkolny przy sekretariacie o 15.00 w środę, 12 czerwca.

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane kupnem takich mundurków! Zachęcamy również, aby w kiermaszu wzięli udział rodzice, swoją obecnością zapewniając przemyślane zakupy.

ŚRODA - 12 czerwca, godz.15:00 - 16:30.

Ostatnia modyfikacja: 2019-06-05 19:57:09 (Izabela Rydzewska)