Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Matematyka bez Granic

14 czerwca 2019 r.

W piątek 7.06. 2019 r. klasa 3 B wraz z p. Anną Grzywaczewską wzięła udział w uroczystości rozdania nagród w konkursie Matematyka bez Granic. Uroczystość odbyła się w I liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku i była połączona z zakończeniem Międzyszkolnej Ligi  Debat Oksfordzkich. 

W piątek 7.06. 2019 r. klasa 3 B wraz z p. Anną Grzywaczewską wzięła udział w uroczystości rozdania nagród w konkursie Matematyka bez Granic. Uroczystość odbyła się w I liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku i była połączona z zakończeniem Międzyszkolnej Ligi  Debat Oksfordzkich. Dzięki temu mogliśmy wysłuchać debaty  pomiędzy dwiema finałowymi drużynami. Zarówno jej temat jak i sama debata wywołała sporo emocji również wśród nas, słuchaczy- dotyczył bowiem budowy przez NASA stałej bazy na Księżycu do roku 2024. Po debacie odbyło się wręczenie nagród laureatom Międzynarodowego konkursu Matematyka bez Granic, w którym (dla przypomnienia) nasza klasa 3 B,wśród klas gimnazjalnych, zajęła 3 miejsce na poziomie województwa (12 w kraju). Miło, że  "erę gimnazjum" kończymy takim miłym akcentem. W załączeniu kilka zdjęć z uroczystości.
 

Ostatnia modyfikacja: 2019-09-02 02:06:31 (Aneta Neumann)