Spotkania integracyjne i odbiór zamówionych mundurków

23 sierpnia 2019 r.

W czwartek 29.08.2019r. odbędą się dwa spotkania integracyjne:
o godz. 10 - dla dzieci przyjętych do klasy 4,
o godz. 12 - dla dzieci przyjętych do klasy 7.

Dodatkowo w godzinach 9.30 - 12.30  wszystkie dzieci (młodsze wraz z opiekunami), które zamówiły stroje w czerwcu, zapraszamy do sali 122 po odbiór zamówionych mundurków .

Dzień Otwartych Drzwi w Szkołach Salezjańskich w Rumi

09 marca 2019 r.

2 marca 2019 r. odbył się u nas kolejny Dzień Otwartych Drzwi. W nasze podwoje zaprosiliśmy uczniów i ich Rodziców zainteresowanych nauką w szkole salezjańskiej. Obecni otrzymali pakiet informacyjny o szkole, mogli spotkać się z Ks.Dyrektorem Stefanem Makurackim, a także zajrzeć do sal lekcyjnych. Po zwiedzaniu na naszych gości czekały w kawiarence panie D. Kruszyńska, H. Woźniak i A. Zorn, u których można było zakupić ciasta przygotowane wcześniej przez naszych uczniów oraz wypić kawę czy herbatę.

Rekrutacja do SSP

05 marca 2019 r.