Sztafety Olimpijskie

20 września 2019 r.

13 września na stadionie MOSiR-u odbyły się już po raz 23 Sztafety Olimpijskie. Nasze szkoły reprezentowało 6 zespołów w kategorii szkół podstawowych oraz 2 w kategorii szkół ponadpodstawowych. Wszyscy uplasowali się na podium.

Inauguracja roku szkolnego

20 września 2019 r.

Oto kolejny rok szkolny rozpoczęty. Zapisze się jako ten, w którym nie będzie już GIMNAZJUM. Będą za to podwójne klasy pierwsze licealne; podwójne, bo klasy pierwsze liceum trzyletniego i klasy pierwsze liceum czteroletniego.

Zebranie z rodzicami

15 września 2019 r.

wszystkich Rodziców
w najbliższy poniedziałek, 16 września, na godzinę 18
na spotkanie z Księdzem Dyrektorem oraz wychowawcami klas.

Plan zebrania:

1. Spotkanie z Księdzem Dyrektorem w dolnym kościele o godzinie 18.
2. Po spotkaniu z Księdzem Dyrektorem udajemy się do szkoły na spotkanie z wychowawcami.

Stroje szkolne

03 września 2019 r.

Do 6 września można dokonać domówienia strojów szkolnych. Zamówienie należy składać do pani Anny Reich. Prosimy, aby na kartce podać imię i nazwisko ucznia, klasę, rodzaj zamawianego stroju, kolor i rozmiar.

Plan na czwartek i piątek

04 września 2019 r.

W przyszłym tygodniu plan będzie już tylko w e-dzienniku. Przypominamy, że Rodzice nowoprzyjętych dzieci podali nam adresy e-mail w dokumentach, my wpisaliśmy je do daiennika. Teraz Rodzice sami zakładają konto w e-dzienniku - ważne, żeby...

12       »       [2]