Kangur Matematyczny

21 maja 2019 r.

Znamy wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny", który odbył się 21 marca. Tegoroczna edycja przyniosła wiele WYRÓŻNIEŃ, nawet dwa wyniki BARDZO DOBRE.

Halowe Mistrzostwa Pomorza w ujeżdżeniu

15 maja 2019 r.

W dniach 6-7 kwietnia W Stajni w Barłominie odbyły się Halowe Mistrzostwa Pomorza W ujeżdżeniu. W których złoty medal W kategorii junior młodszy na dużych koniach zdobyła nasza uczennica klasy VIIIa Dobrosława Wysokińska na swoim koniu Wohlklang'U. Na codzień Dobrusia trenuje z Aleksandrą Lesner w klubie KJ Pegaz Reda. Obecnie przygotowują się do eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w czerwcu.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

14 maja 2019 r.

W dniu 11 maja 2019 roku w Wejherowie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.
Jak co roku uczniowie w kategorii szkół podstawowych/gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zmagali się na stanowiskach, które przygotowali im ratownicy PCK. W zawodach brało udział 15 drużyn. Scenki obejmowały wypadki, które mogą się zdarzyć w życiu …( rany cięte, omdlenia, ciało obce w ranie, krwotoki i zakrztuszenia, oparzenia i wypadki komunikacyjne – wypadek z użyciem motocykla)

Najlepszy Matematyk SSP

14 maja 2019 r.

Poniżej znaduje się VII zestaw zadań. Zachęcamy do rozwiązywania!

Dzień Europejski

14 maja 2019 r.

24 maja przypada święto Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych. Aby dzień ten był wyjątkowy,  właśnie 24 maja zorganizujemy Dzień Europejski, który w naszej szkole ma już długą tradycję (chociaż kiedyś był to nawet Tydzień Europejski)

Tego dnia najpierw spotkamy się w na uroczystej Mszy Świętej, a następnie, już w szkole, po krótkich przygotowaniach,  odbędzie się prezentacja stoisk oraz parada.

12       »       [2]