Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi

Lekkoatletyczne mistrzostwa szkół rumskich

09 października 2019 r.

We wrześniu odbyły się dwudniowe lekkoatletyczne mistrzostwa szkół rumskich. Rywalizowano w konkurencjach technicznych (skok wzwyż, skok w dal, rzut piłeczką palantową i rzut piłką lekarską) oraz biegowych (60 m, 300 m, 600 m oraz 800 m _ dz i 1000 m _ chł) w 4 kategoriach wiekowych: 2005, 2006, 2007 i 2008. W konkurencjach technicznych nasi uczniowie zdobyli 7 medali (2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe), a w biegowych 16 (6 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe)

Najlepszy Matematyk SSP

03 października 2019 r.

Ruszamy z całorocznym turniejem matematycznym: Najlepszy Matematyk SSP.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4, 5 i 6 Szkoły Podstawowej.

W załączniku – regulamin i pierwszy zestaw zadań.

Anna Reich

Rajd z Pączusiem

03 października 2019 r.

Ten rok szkolny rozpoczęliśmy znanym wszystkim rajdem z Pączusiem. Został on przygotowany dla uczniów klas V, ale jak to zwykle bywa z rajdami ....... przyszli też uczniowie klas VI. Razem 23 osoby. Niestety pogoda była piękna i...

Egzamin ósmoklasisty WAŻNE!

24 września 2019 r.

Informujemy, że do 15 października 2019 r. należy dostarczyć do szkoły zaświadczenia o stanie zdrowia oraz opinie z poradni psychologiczno-pedagogicznych w celu przyznania dostosowań do egzaminu ósmoklasisty.

Jeśli szkoła posiada już wyżej wymienione dokumenty nie ma potrzeby przynosić ich po raz kolejny.

Konkurs kuratoryjny

24 września 2019 r.

Poniżej znajduje się karta zgłoszenia do konkursu kuratoryjnego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

[1]       «       1 | 23       »       [3]