Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

17 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie Roku Szkolnego, które rozpocznie się podniosłą Mszą Świętą w środę o godzinie 9:00.

Po Mszy Świętej ...

Gratulacje dla Franka!!!

09 czerwca 2019 r.

Franek Patrzykąt z klasy 5B zajął III miejsce w konkursie promującym zdrową żywność! Tym samym wygrał nagrodę indywidualną oraz rzutnik dla naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy Frankowi, a Wam dziękujemy za oddane głosy :-)

Terminy oddawania podręczników SSP

06 czerwca 2019 r.

UWAGA!!!

PODAJEMY TERMINY ODDAWANIA PODRĘCZNIKÓW, ATLASÓW I KLUCZYKÓW (OD SZAFEK) DO  BIBLIOTEKI DLA KLAS 3 SG  I 8 SSP

SZKOLNY KIERMASZ MUNDURKÓW

05 czerwca 2019 r.

Organizujemy szkolny kiermasz mundurków używanych skierowany do uczniów szkoły podstawowej.

Jeśli masz w swojej szafie mundurek w bardzo dobrym stanie, a jest już na Ciebie zbyt mały, to wspaniale, że czytasz tę wiadomość! Jest możliwość odsprzedania takiego mundurka.

1234567       »       [305]