Najlepszy matematyk SSP

08 kwietnia 2019 r.

Zachęcamy do rozwiązywania VI zestawu zadań.

Najzdolniejsi z Matematyki!

07 kwietnia 2019 r.

"15 marca odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowała trójka matematyków: Julia Konarzewska i Marcin Pucułek z klasy 3d oraz Stanisław Czech z klasy 3a - wszyscy uzyskali tytuł LAUREATA.

Laureaci konkursu Matematyczno-Fizycznego

05 kwietnia 2019 r.

Zespół w składzie:Jakub Westa kl.8a, Oskar Chodorowski kl 8c oraz Aleksander Woźny  kl.8c otrzymał tytuł laureata  Powiatowego Konkursu Matematyczno - Fizycznego.

Gratulujemy!!!

Sukcesy ósmoklasistów

05 kwietnia 2019 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Oskar Chodorowski  z klasy 8c został laureatem, a Aleksander Wożny, również z klasy 8c, finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki.

Laureaci i Finaliści Konkursu Chemicznego!

01 kwietnia 2019 r.

Mamy LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursu chemicznego!!!

14 marca odbył się ostatni etap Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów.

Tytuł Laureata uzyskali:

• Julia Konarzewska z kl. 3 d SG

• Michał Klein z kl. 7 SSP

Tytuł Finalisty uzyskali:

• Marcin Pucułek z kl. 3 d SG

• Marcin Dampc z kl. 8 SSP

Serdecznie im gratulujemy !!!

1234567       »       [302]