Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi

Aktualności

III miejsce w Polsce!!!

05 czerwca 2019 r.

Uczennice naszego gimnazjum Aleksandra Grabowska, Julia Konarzewska i Natalia Rochoń reprezentowały województwo pomorskie w etapie Ogólnopolskim Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego w Augustowie.

Więcej »

Święto Matki Bożej Wspomożenia Wiernych i Dzień Europejski

03 czerwca 2019 r.

24 maja obchodziliśmy uroczystość Matki Bożej Wspomożenia Wiernych- Wspomożycielki ks. Bosko- wielkiej Patronki dzieł salezjańskich. To wspaniała okazja, żeby przeżyć ten dzień w radosnej atmosferze. We wspólnocie szkół salezjańskich dołożyliśmy wszelkich starań, aby tak było. Był czas na modlitwę, naukę i zabawę.

Więcej »

Głosujemy!!!

02 czerwca 2019 r.

GŁOSUJCIE NA FRANKA!!!
Uczeń klasy 5B Franek Patrzykąt zrobił filmik promujący zdrową żywność. Głosować możecie klikając w link: https://www.facebook.com/Salvitprima/videos/2371999342822172/
Za oddane głosy serdecznie dziękujemy !

Więcej »

Kangur Matematyczny

21 maja 2019 r.

Znamy wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny", który odbył się 21 marca. Tegoroczna edycja przyniosła wiele WYRÓŻNIEŃ, nawet dwa wyniki BARDZO DOBRE.

Więcej »

Halowe Mistrzostwa Pomorza w ujeżdżeniu

15 maja 2019 r.

W dniach 6-7 kwietnia W Stajni w Barłominie odbyły się Halowe Mistrzostwa Pomorza W ujeżdżeniu. W których złoty medal W kategorii junior młodszy na dużych koniach zdobyła nasza uczennica klasy VIIIa Dobrosława Wysokińska na swoim koniu Wohlklang'U. Na codzień Dobrusia trenuje z Aleksandrą Lesner w klubie KJ Pegaz Reda. Obecnie przygotowują się do eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w czerwcu.

Więcej »

[1]       «       1 | 2 | 3 | 4567       »       [307]