Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi

Rajd marcowy

29 marca 2019 r.

Na kolejnym  rajdzie tym razem szlakiem czarnym Zagórskiej Strugi z Redy Pieleszewa do Wejherowa (10 km.) stawiła się grupa 20 osób. Dominowali piątoklasiści (14 osób) . pozostali to gimnazjaliści, ósmoklasiści i dwie dzielne licealistki Karolina i Paulina. Tym razem wędrowaliśmy lasem pokonując niewielkie wzniesienia morenowe. Dotarliśmy pod początkowe stacje Kalwarii Wejherowskiej. Atrakcji nie brakowało, nawet udało nam się zobaczyć przebiegające dziki. Rajd kończył się zakupami drożdżówek i bez w kiosku przy dworcu w Wejherowie. Jedynym minusem rajdu (jak twierdzili uczestnicy) była zbyt krótka trasa i za szybki powrót do domu :) ;)

Najlepsi geografowie !!!!

26 marca 2019 r.

Igor Sobociński uczeń klasy VII został laureatem Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Geografii.
Julia Łukuć , Marysia Pieleń, Michał Cegielski uczniowie klas III gimnazjum zostali finalistami Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Geografii.

Gratulujemy!!!!

Marek Muchewicz najlepszym krajoznawcą

26 marca 2019 r.

Marek Muchewicz uczeń klasy VIII zajął za pracę multimedialną pt.: " Chojnice i okolice- rodzinne strony mojego taty"  I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Ojcowiznę". Praca Marka będzie reprezentowała województwo pomorskie w etapie ogólnopolskim tego konkursu.

Gratulujemy !!!

Liga Matematyczna

26 marca 2019 r.

Z radością informujemy, że nasz uczeń Jakub Westa zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego w Słupsku i ostatecznie otrzymał tytuł Finalisty.

Parę dni temu Jakub został również laureatem wojewódzkiego konkursu z matematyki.

Gratulujemy !!!

Mistrzostwa Rumi w Drużynowych Biegach Przełajowych.

25 marca 2019 r.

W czwartek, 21 marca, odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły. W grupie młodszej, dziewczynki zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie.

[1]       «       4 | 5 | 6 | 78910       »       [307]