Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie

Język polski

  • Julia Konarzewska - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego,
  • Julia Konarzewska - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego,

Język angielski

  • Marek Muchewicz - zakwalifikował się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego,

Język niemiecki

  • Aleksandra Czerska, Anna Kamińska - zakwalifikowały się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego,
  • Anna Kamińska - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego,

Matematyka

  • Stanisław Czech - zakwalifikował się do zawodów III stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  • Stanisław Czech, Jakub Westa - zakwalifikowali się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  • Stanisław Czech, Julia Konarzewska, Tomasz Krępa, Marcin Pucułek, Jakub Westa - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki,
  • Stanisław Czech, Julia Konarzewska, Marcin Pucułek, Jakub Westa - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki,

Geografia

  • Igor Sobociński - laureat  Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii (szkoła podstawowa),
    Julia Łukuć, Maria Pieleń, Michał Cegielski - finaliści Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii (gimnazjum)
  • Marek Muchewicz - I miejsce w etapie wojewódzkim XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" za pracę pt.: Chojnice i okolice - rodzinne strony mojego taty.
  • Igor Sobociński, Julia Łukuć, Michał Cegielski, Maria Pieleń - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Geografii,
  • Michał Marczyński, Maksymilian Kac, Michał Klein, Piotr Lange, Igor Sobociński, Mateusz Bochniak, Julia Łukuć, Michał Cegielski, Maria Pieleń - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Geografii,

Fizyka

  • Aleksander Woźny, Oskar Chodorowski - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki,
  • Aleksander Woźny, Oskar Chodorowski - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki,

Chemia

  • Julia Konarzewska, Marcin Pucułek, Tomasz Krępa, Oskar Bielski, Marcin Dampc, Michał Klein, Marcel Jarkiewicz, Maksymilian Kac, Małgorzata Gierczak, Oskar Chodorowski - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Chemii,
  • Julia Konarzewska, Marcin Pucułek, Marcin Dampc, Michał Klein - zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Chemii,

Muzyka, plastyka, teatr

  •   Michał Wolanin- wyróżnienie w konkursie plastyczno- fotograficznym pt.: "Uzależnieniom mówimy NIE",

Inne

  • II powiatowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny dla szkół podstawowych: zespół w składzie: Oskar Chodorowski, Aleksander Woźny, Jakub Westa - I miejsce,
  • Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowym pt.: „Uzależnienia XXI wieku” o zasięgu powiatowym:
    Dawid Okuszko - I miejsce, wyróżnienia - Julia Częstka, Agata Szur, Olga Józefczuk, Tymon Libura, Michał Wolanin, Aleksandra Czapp, Dominik Heimowski,
  • Międzyszkoln  konkurs plastyczny pt.: ”Ucieknij nałogom w pasję -Szczęście”:
    Tymon Libura -  II miejsce, Julia Groth - III miejsce, Karolina Jagiełka - wyróżnienie

Załączniki:


Ostatnia modyfikacja: 2019-03-19 19:43:23 (Aneta Neumann)